60 lat minęło….

Na początku września będziemy świętować 60-lecie szkoły!
Kochani Absolwenci, Pracownicy, Uczniowie, Rodzice i wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób czujecie się związani ze szkołą Podstawową nr 4 im. Gustawa Morcinka albo Publicznym Gimnazjum nr 1
im. Mikołaja Kopernia czy Szkołą Podstawową nr 4 im. Mikołaja Kopernika w związku z planowanymi obchodami 60-lecia naszej szkoły zachęcamy do:
Przesyłania spisanych wspomnień związanych z ważnymi wydarzeniami, które w szczególny sposób na Państwa wpłynęły, a także zabawnych anegdot, uwag i tego, co noszą Państwo w swoich sercach. Chcielibyśmy chociaż niektóre opublikować w księdze pamiątkowej i zaprezentować w części artystycznej uroczystości.
Podzielenia się z nami zdjęciami, które w szczególny sposób odzwierciedlać będą spędzone w tej szkole chwile. Jesteśmy pewni, że przechowujecie w swoich archiwach cenne pamiątki, którymi możecie teraz podzielić się ze swoimi kolegami.
Chcemy jak najlepiej przygotować się do tego wydarzenia. Bez Państwa wspomnień i zaangażowania zabraknie tego, co najcenniejsze – bo to przecież nie o budynek, lecz o ludzi w szkole chodzi przede wszystkim.

Nasza uroczystość będzie podzielona na dwie części. Pierwsza to oficjalne spotkanie w BOK-u , druga to wspólny piknik na terenie szkoły. Wiemy, że wielu naszych Absolwentów to ludzie z pasją i różnorodnymi zainteresowaniami. Może ktoś z Państwa chciałby się nimi podzielić podczas pikniku. Zachęcamy gorąco.

Wszystkich zainteresowanych i związanych z „czwórką” prosimy o kontakt na adres 60lat@sp4.bogatynia.pl.

Zainteresowanych zachęcamy też do śledzenia strony szkoły sp4.bogatynia.pl i profilu fb, gdzie na bieżąco będziemy informować o przygotowaniach do uroczystości.