Wrzesień w SP4

ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK SZKOLNY!

W reżimie sanitarnym, ale w szkole! Hura! Witamy nową pierwszą klasę: 24 dzielnych maluszków wraz z wychowawczynią, panią Hanną Włodarczyk. Powodzenia!

CZYTALIŚMY „MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ”

Zuzia Szczotka oraz pani dyrektor Jolanta Medycka reprezentowały naszą szkołę w Narodowym Czytaniu, które odbyło się w sobotę, 4 września w bogatyńskiej bibliotece.

Lekturą tegorocznej, dziesiątej odsłony Narodowego Czytania była „Moralność Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej. Jubileuszowa edycja akcji, zorganizowana przez Bibliotekę Publiczną w Bogatyni, odbyła się w plenerze i zgromadziła wielu uczestników. Dzieło, które weszło do żelaznego repertuaru polskich teatrów, czytali w Parku Preibischa m.in. burmistrz Wojciech Dobrołowicz i wiceburmistrz Aleksandra Ratajczak, a także uczniowie i dyrektorzy pozostałych bogatyńskich szkół.

Zapraszamy do obejrzenia materiału przygotowanego przez TVBogatynia.

WYBRALIŚMY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO!

Znaczną przewagą głosów wybrana została i świat uczniowski reprezentować będzie Maja Iwanicka z klasy 5b. Wspierać ją będą Zuzanna Szczotka z klasy 8a oraz Ryszard Duciak z klasy 7a.